TeronMC Zapraszamy !

IP:s128.csrv.pl:25407


#1 2013-06-26 11:19:17

 Kabaz

Moderator

status Brak
11017083
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2013-03-10
Posty: 45
Punktów :   

Serwery Minecraft

Sieemkaa
Zamierzam zrobić serwer na hamachi. Będzie on polegał na swobodnym budowaniu tj. większość graczy będzie miała creative i będziemy robić takie epickie budowle np. odwalimy jakiś starożytny zamek podobny do takiego który istniał itp. itd.
Jednak będzie to serwer na razie na white liste bo znając życie przyjdzie jakiś noob i porozwala więc wole się ubezpieczyć. Raczej będzie to zwykły bukkit, to wstawię parę pluginów.
Jeżeli jednak będziecie chcieli abym otworzył serwer no hamachi to będę potrzebował pomocy w postawieniu go - chodzi mi o wpłaty na serwer, bo sam 45zł nie dam rady wybulić ;/

Więc jak chcecie ten no-hamachi to wpisujcie się tutaj i kto by dał rady też wpłacać na serwer.

Hamachi do tego serwera(tego na hamachi xD): kabaz1 do kabaz10 hasło 123.
Obecnych adminów (modów itp) pisać mi priva to wam wyślę specjalne hamachi.
Jak ten serwer wypali to będzie spoko. A jak nie to trudno ;p Ważne żeby chociaż parę fajnych ludzi się zebrało, żeby można było zagrać.

Mogę jeszcze otworzyć serwer na Pingwin Packu jak chcecie. Też na hamachi. Ale gra będzie o wiele ciekawsza. Wypowiadajcie się czy chcecie w ogóle grać na tym na hamachi, czy na pingwin packu czy raczej oba lub czy no hamachi chcecie ;d Ale ten no hamachi to byśmy się składali, nie wiem jeszcze po ile, bo nie wiem ilu ludu by grało. Tym co by się składali to dałbym co najmniej VIP'y lub budowlańce. Zaufanym, moda lub Adma ale jeszcze się zastanowię

Także piszcie, czy mam się za to zabierać czy raczej żaden pomysł nie wypali.

Pozdrawiam ^^

Ps. Chętnych do wpłaty to zapraszam jeszcze na skype - kabaz129 lub gg 11017083 (wolę skype, na gg rzadko jestem). + stworzę nowe hamachi.


Pozdrawiam i życzę miłej gry na serwerze

@Kabaz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsrh-cup.pun.pl www.gpz.pun.pl www.pkbud10.pun.pl www.mastersofpokemon.pun.pl www.pozyczki-kredyty-forum.pun.pl